Prywatne zamówienie wigilijne 2019 – kliknij aby ściągnąć cennik 

Wypełnij dokument i odeślij na ewelina@cateringkrakow.pl

Święta to wyjątkowy czas w roku, dla niektórych jedna z niewielu okazji, by pobyć z bliskimi i cieszyć się magią Bożego Narodzenia. Lecz spokojny odpoczynek i rozmowę na kanapie poprzedza gorączka przygotowań. Chcemy Wam w tym pomóc, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę wigilijną.

Zamówienia przyjmujemy tylko drogą mailową na adres ewelina@cateringkrakow.pl do 15 grudnia! Płatność możliwa jest gotówką lub kartą przy odbiorze, nie przyjmujemy zaliczek. Minimalny koszt zamówienia to 150 zł. Pakujemy w jednorazowe opakowania, zupy w słoikach o pojemności 1L.

Odbiór zamówień na ul. Łokietka 175, prosimy o podanie preferowanej godziny odbioru.

Przewidujemy możliwość dostarczenia, w zamówieniu prosimy o podanie adresu i godziny dostawy (23.12 od 10:00 do 20:00). Usługa jest płatna – 40 zł na terenie Krakowa, poza terenem miasta opłata do uzgodnienia. W przypadku zamówień przekraczających kwotę 500 zł, dostawa na terenie Krakowa jest gratis.

*Powyższy formularz dotyczy tylko zamówień prywatnych. Aby zamówić catering na przyjęcie firmowe, napisz maila na adres daniel@cateringkrakow.pl