poznaj nas
Ewelina Bereza
 +48 604 489 380

Dzwoń do Eweliny w sprawie firmowych przyjęć, bankietów i konferencji - to jej specjalność! Ewelina jest także florystką i osobiście dba o każdy kwiatowy detal na stole.
Paweł Bereza
 +48 509 675 745

Paweł lubi duże eventy, więc rzuć mu wyzwanie! Twoje zlecenie jest nietypowe? Świetnie! Gwarantujemy, że da z siebie wszystko!
Daniel Niedźwiecki
 +48 884 906 747

Daniel to nasz człowiek od kontaktu z biznesem, cichy ojciec sukcesu wielu korporacji. Strach pomyśleć co by się stało, gdyby nie dowiózł Wam kawy i lunchu na czas. Na szczęście z Danielem nie ma takiej opcji!
Jagoda Bielawska
 +48 884 906 748

Jagoda to specjalistka od wesel - zadba o wasze wesele jak o swoje własne! Jagoda zatroszczy się o to, by Wasz wyjątkowy dzień był jak najpiękniejszy i najsmaczniejszy. Jej dekoracje kwiatowe to małe dzieła sztuki, a w wolnych chwilach zajmuje się typografią. To dzięki niej nasze stoły są tak piękne!
Tomasz Lis
 

szef kuchni

Uzbrojony w ostre noże i ciężkie patelnie - to Tomasz, który już czeka na Twoje zlecenie! Prawdziwa gwiazda w naszej kuchni!
Alicja Dryńska
 

sous chef

Alicja to nasz ekspert od przekąsek finger food i niezrównana dekoratorka potraw. Niepowtarzalne kompozycje dań, tak idealne, że niemal szkoda je zjeść, to jej sprawka. Spod jej rąk wychodzą rzeczy tak samo piękne, jak smaczne!

50 tysięcy szklanek i kieliszków, 500 m2 profesjonalnej kuchni, 50 rąk do pracy, naręcza świeżych kwiatów, flota samochodów dostawczych.

Jesteśmy przygotowani, by spełnić Twoje oczekiwania. W każdej chwili!