catering
wielkanocny
zobacz galerię

Impreza wielkanocna? Żaden problem! Przygotujemy klasyczne potrawy świąteczne i dostarczymy je pod Twoje drzwi. Szczegóły oraz formularz zamówienia znajdziecie tutaj.

01

pikniki
firmowe
zobacz galerię

Uwielbiasz przyjęcia w plenerze? My też! Z przyjemnością zadbamy o kulinarną stronę Twojego garden party, pikniku dla pracowników czy festynu.

02

catering
eventowy
zobacz galerię

Lubimy, gdy się dzieje! Catering eventowy to nasza specjalność. Na słodko, na słono, na zimno i na ciepło. Od garden party po konferencje na 1000 osób. W Krakowie i poza nim. Czegokolwiek potrzebujesz – jesteśmy gotowi!

03

konferencje
zobacz galerię

Pyszne i świeże konferencyjne lunche i przekąski – to marzenie każdego uczestnika konferencji! Zdajemy sobie sprawę, że są głodni nie tylko wiedzy! Zadbamy o różnorodność smaków i sprawne wydawanie posiłków oraz o bogate szwedzkie stoły.

04

bankiety
zobacz galerię
05

gala
dinner
zobacz galerię

Eleganckie zasiadane przyjęcia niosą ze sobą spore oczekiwania gości. Jesteśmy na to przygotowani i dbamy o każdy szczegół – od pięknej, eleganckiej zastawy, przez profesjonalną obsługę, po najwyższy poziom serwowanych dań. To będzie wspaniały wieczór!

06

przyjęcia
świąteczne
zobacz galerię

Święta to wyjątkowy czas w roku, dla niektórych jedna z niewielu okazji, by pobyć z bliskimi i cieszyć się magią tych wyjątkowych dni. Lecz spokojny odpoczynek i rozmowę na kanapie poprzedza gorączka przygotowań. Chcemy Wam w tym pomóc, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę świąteczną.

07

skonataktuj się
z nami

Ewelina Bereza
ewelina@cateringkrakow.pl
Paweł Bereza
pawel@cateringkrakow.pl
zaufali nam: