Letnie przyjęcia na terenie Krakowa, podczas ciepłych, leniwych wieczorów. Mowa tu o imprezach w stylu garden party. Jak najlepiej je zorganizować? O co powinniśmy się zatroszczyć i dlaczego najlepiej postawić na jedzenie z krakowskiego cateringu?

Wybierz miejsce i motyw przewodni

Wybierz urokliwe miejsce – najłatwiej będzie postawić na działkę swoją lub przyjaciół, ale równie dobrze w tej funkcji sprawdzi się domowy ogród, a nawet balkon! Jeżeli nim nie dysponujesz, w Krakowie na pewno uda Ci się znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie można zorganizować zabawę na świeżym powietrzu.

Wybór klimatu przyjęcia ma znaczący wpływ na to, jak będzie ono wyglądało. To od motywu będą zależeć stroje gości, dekoracje stołu, a nawet rodzaj podanego jedzenia!
Dekorując stół na przyjęcie na świeżym powietrzu najlepiej postawić na świeże kwiaty, ale nie ma ustalonych reguł. Każde przyjęcie jest inne i powinno być dopasowane do Ciebie. Istotnym elementem jest również muzyka. Nie zapomnij przygotować długiej playlisty i zatroszcz się o głośniki, które umilą wam imprezę.

Kulinarna strona przyjęcia

Kosze pełne owoców i jogurty, czy może klasyczny grill na świeżym powietrzu? Wszystkie krakowskie przyjęcia mogą liczyć na indywidualne menu z naszej firmy Modern Catering. Musisz tylko wiedzieć ile potrwa Twoja impreza – jeżeli jest planowana na całą noc, należy zatroszczyć się o to, by gościom nie zabrakło energii na tańce i długie rozmowy. Warto więc zaopatrzyć się zarówno w przekąski jak i danie główne, nie zapominając oczywiście o słodyczach.
Decydując się na naszą firmę cateringową, działającą na terenie Krakowa, możesz liczyć na to, że dopasujemy przyjęcie do Twoich oczekiwań.

Napoje i alkohol dostosowane do Twoich gości

Może być to zarówno zimne piwo, jak i wino pełne bąbelków. Dobrze jednak, by były to napoje dostosowane do serwowanych potraw. Z napojów bezalkoholowych najlepiej sprawdzą się soki i lemoniady. Na szczęście są one dostępne w naprawdę wielu smakach! Ręcznie wyciskane soki i robione na miejscu lemoniady na pewno dodadzą uroku każdemu krakowskiemu przyjęciu.
Odejmij sobie zmartwień o to, ile jedzenia zostało, czy będzie zawsze ciepłe oraz całych godzin w kuchni, stawiając na firmę cateringową.

 

Doborowi goście

Najważniejszy element każdego przyjęcia – zarówno w Krakowie, jak i w każdym innym miejscu na Ziemi – to osoby z którymi je przeżywamy. To właśnie od nich w dużej mierze zależy czy będziemy miło wspominać wspólnie przeżyte chwile, czy może pozostanie w nas pewien niedosyt, którego nie naprawi nawet najlepsze jedzenie. Zaproś wszystkich, na których Ci zależy i upewnij się, że będą – dopiero wtedy Twoje garden party będzie prawdziwie udane!