Catering Wielkanocny 2020 z dowozem do domu

Święta Wielkanocne to zawsze szczególny czas. Nawet w obliczu trudnej sytuacji, z jaką przyszło nam się teraz zmierzyć, wartości rodzinne pozostają na piedestale, a wręcz są kultywowane z jeszcze większą pieczołowitością. To właśnie teraz najbardziej polegamy na najbliższych, doceniamy tradycję i bezpieczeństwo domowego ogniska. Podwalinami tego zaufania i poczucia spokoju są świąteczne, rodzinne posiłki.

W Modern Catering, na nadchodzące Święta Wielkanocne 2020, przygotowaliśmy dla Was ofertę pełną pysznych, domowych dań gotowanych z sercem. Wszystko oczywiście dowieziemy do domu! Catering wielkanocny to sposób na spokojne, udane święta bez bałaganu i zmęczenia. Być może warto zamówić catering wielkanocny właśnie teraz, gdy spędzamy Wielkanoc we własnych domach i każde wyjście na zakupy jest wyzwaniem, a w sklepach potrafi brakować tych najbardziej rozchwytywanych produktów – drożdży czy mąki. Po co przemierzać cały Kraków, gdy można zamówić catering wielkanocny, który dostarczymy wam pod same drzwi?

 

 

Catering na wielkanocny obiad

Jak w takim razie przedstawia się nasze tegoroczne wielkanocne menu? Na świąteczne śniadanie mamy dla was cztery rodzaje faszerowanych jaj, pasztety mięsne i z soczewicy, galaretki z nóżek wieprzowych, pieczoną karkówkę, świąteczny schab ze śliwką czy szynkę wieprzową w miodzie.

Na uroczysty obiad możecie zamówić dobrze znane Wam smakołyki – świąteczny żur z białą kiełbasą, kwaśnicę na wędzonym boczku, wegański odpowiednik żurku, czyli zupę krem z chrzanu i jabłek, szynkę wieprzową z miodowo-musztardowej skorupce, pierś z indyka na dwa sposoby, pierś z kaczki z sosem z czarnej porzeczki, eskalopki z kurczaka, kotleciki cielęce z grzybami.

Ciasta wielkanocne

Catering wielkanocny to również ciasta! Święta osłodzimy najróżniejszymi mazurkami: z kajmakiem, gruszką i orzechami, mazurkiem kawowym z lekko solonym karmelem i bezami, mazurkiem wiśniowym z kremem mascarpone i płatkami migdałów, a także domowym miodownikiem z orzechami. Nie zabraknie również klasyki świąt wielkanocnych – baby drożdżowej z rodzynkami i lukrem oraz naszych puszystych serników. Do was należy decyzja, czy będziecie zajadać się sernikiem straciatella na zimno z galaretką malinową czy delikatnym sernikiem z kajmakiem i orzechami. Dzięki naszej ofercie Wielkanocnej, swoje święta spędzicie spokojnie w najbliższym rodzinnym gronie, zamiast stać w kolejkach i biegać po kuchni w ukropie!

 

catering wielkanocny kraków 2020danie menu catering wielkanocny kraków 2020

 

 

Catering na wielkanoc 2020 z dostawą do domu

Chcieliśmy Was również zapewnić o przestrzeganiu najwyższych standardów bezpieczeństwa w naszej kuchni i w dostawach. Pracownicy Modern Catering pracują w bezpiecznym środowisku, w małych zespołach na stale odkażanej i czyszczonej powierzchni.

Również nasi dostawcy zachowują niezbędne standardy bezpieczeństwa – wprowadziliśmy zamówienia i płatności online oraz dostawę i odbiór bezkontaktowy, żebyście Wy czuli się jak najpewniej zamawiając wielkanocny catering. Usługi cateringowe realizujemy na obszarze Krakowa (z dostawą gratis) oraz w bliskiej okolicy (szczegółowych informacji odnośnie dostaw poza Krakowem udzielimy w kontakcie mailowym).

Zamówienia na Świąteczny Catering Wielkanocny przyjmujemy przez nasz sklep internetowy: https://cateringkrakow.pl/zamow-online/
Jeśli chcecie wiedzieć więcej o Modern Catering zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

Jesteśmy dla Was – zespół Modern Catering Kraków