Po czym rozpoznać dobrą firmę cateringową?

Kiedy przychodzicie na jakieś przyjęcie czy event, to na co jako pierwsze zwracacie uwagę? Na dekorację sali, grającą w tle muzykę, czy może… na zastawione jedzeniem stoły? Firmy cateringowe coraz liczniej pojawiają się na rynku. Skąd więc wiadomo, której z nich warto zaufać i powierzyć przygotowanie pożywienia na imprezę firmową, warsztaty czy wesele?

 

 

Przed Wami lista 5 cech, jakie powinien posiadać dobry catering:

1. Bogata oferta

Szefowie kuchni powinni być obeznani w różnych kuchniach świata, wiedzieć w jaki sposób zaskoczyć klienta i być w stanie zaoferować smaczny i bogaty w witaminy posiłek, nawet przy ograniczeniach zdrowotnych (alergia, nietolerancja). Oferta powinna obejmować dania dla dzieci, wykwintne jedzenie na wesele i przekąski na konferencje. Nasza firma doskonale potrafi dostosować się do potrzeb i w perfekcyjny sposób wpasować się w klimat organizowanych przez Was imprez.

2. Produkty z najwyższej półki

Nawet najpiękniej wyglądające dania, nie obronią się, jeśli produkty, z których zostały przygotowane, nie były najwyższej jakości. Smak jest elementem nadrzędnym, dlatego w Modern Catering Kraków dokładamy wszelkich starań, aby elementy z których układamy Wasze posiłki, pochodziły od najlepszych dostawców.

3. Profesjonalizm

Kontakt przez stronę internetową, telefon, mail. Jasno ustalone zasady i wymagania. Pełne wsparcie i pomoc przy wyborze menu. To wszystko znajdziesz u nas.

4. Wiedza

Jak mówi stare przysłowie bez pracy nie ma kołaczy. Aby być coraz lepszym w swojej rozwijającej się dziedzinie, trzeba przez cały czas angażować się w pracę, szukać nowości, podążać za trendami. Wiedzieć co dzieje się na stołach najwybitniejszych firm cateringowych i potrafić wyciągnąć z tego naukę, która pomoże nam tworzyć cuda, które następnie oddamy w Wasze ręce i Wasze stoły.

5. Doświadczenie

Przygotowania jedzenia na weselę czy komunię, nie da się nauczyć po przeczytaniu jednego artykułu. Dobór odpowiednich elementów żywieniowych na dany event, niejednokrotnie wymaga doświadczenia, które na przestrzeni lat pokazało, na co warto postawić w takich i takich okolicznościach. W Modern catering Kraków pracują eksperci w swojej dziedzinie, którzy uraczą Waszych gości najwyższej klasy pysznościami.

jak wybrac najlepszy catering

Przygotowanie imprezy czy eventu biznesowego zawsze wiąże się ze stresem o to, czy wszystko pójdzie po naszej myśli. Wybierając odpowiednią firmę cateringową, która zajmie się przygotowaniem przekąsek i dań głównych, odejmiecie sobie obowiązków i będziecie mogli skupić się na pozostałych pozycjach z listy “do zrobienia”.