Planujesz integrację nowego zespołu w firmie?

A może chciałbyś świętować wraz ze swoimi pracownikami ukończenie ważnego projektu? Brzmi świetnie, tylko czy chcesz po raz kolejny pójść do tej samej restauracji? Jest to dobra i sprawdzona opcja, ale może czas na wprowadzenie do Twojego świata, nowego sposobu na spędzanie wolnego czasu? Jeśli za oknem słońce wyraźnie daje o sobie znać i oferuje długie ciepłe wieczory, to oznaczać może tylko jedno — piknik firmowy!

Pikniki firmowe to coraz prężniej rozwijająca się forma organizacji spotkań dla pracowników. Organizacja być może jest odrobinę trudniejsza, niż zrobienie rezerwacji w ulubionej restauracji, ale gwarantujemy, że będzie to najlepiej zapamiętana impreza firmowa, na jakiej twoi pracownicy kiedykolwiek i gdziekolwiek byli. Zwłaszcza, jeśli my zajmiemy się zapleczem gastronomicznym.

Jak zabrać się za organizację takiego eventu? Wystarczy, że porządnie przyłożysz się do realizacji poniższych dwóch punktów:

 

 

1. Wybierz dobrą datę i lokalizację

Najlepiej będzie wybrać ciepły miesiąc, kiedy jest stosunkowo niska szansa opadów i chłodnej temperatury. Przemyśl wybór dnia tak, aby pasował on jak największej liczbie osób. Szukanie lokalizacji, to natomiast dłuższy proces. Na każdym potencjalnym terenie musisz pojawić się osobiście i na własne oczy zobaczyć, jak sytuacja wygląda na żywo. Jeśli wszystko jest w porządku, to nadal warto poczytać opinie osób, które organizowały tam swoje przyjęcia. Nigdy nie wiadomo.

2. Dokładnie przemyśl, jak chciałbyś, aby wyglądał twój piknik.

Czy chcesz mieć tam jakieś konkretne atrakcje? Czy stawiacie na muzykę do tańca i gry planszowe? Czego jako swój własny pracownik chciałbyś doświadczyć na takiej formie integracji?

Pamiętaj też o wyborze odpowiedniego cateringu. I tutaj do akcji wkraczamy my! Ewelina i Paweł dadzą z siebie wszystko, aby twój event wypalił w 100%! Na swoim pikniku chcesz mieć świeże frytki? Ziemniaczki z ognia? Możliwość skomponowania swojego burgera? To wszystko da się zrobić! W gorący wieczór Twoi pracownicy będą mogli liczyć też na zimne przekąski prosto z lodówki. Przedstaw nam swój pomysł, a my zajmiemy się resztą.

Team Building ważniejszy niż myślisz

Wydarzenia integrujące zespół są niezwykle ważne dla budowania silnego i zgranego teamu pracowników. Dobrze prowadzony Team Building może pozytywnie wpłynąć na ciepłą i rodzinną atmosferę w biurze, a co za tym idzie na lepsze działanie firmy i wyższe wyniki sprzedażowe.