Przyjęcia na najwyższym poziomie

 

Uroczyste przyjęcie? Konferencja naukowa? Firmowy bankiet? A może piknik?

Przyjęcia zdecydowanie są jednym z najlepszych pretekstów do spotkań w gronie bliskich znajomych czy rodziny. Organizowane są rzadko i zwykle mają związek z ważnym wydarzeniem. Stoły pokryte białym obrusem, kwiatami i kieliszkami pełnymi szampana przynoszą na myśl weselną salę. Koce leniwie rozrzucone na zacienionej trawie w pobliskim parku i zapach pieczonych ziemniaków kojarzy się z letnim piknikiem. Przyjęcia można zorganizować na wiele sposobów w zależności od okazji. Nie od dzisiaj jednak wiadomo, że główną częścią każdego przyjęcia jest poczęstunek!

Ciepłe, okrągłe bułeczki na świątecznym stole wabią wyglądem i zapachem. Dobrze przyrządzone śledzie będą idealną przekąską do napojów alkoholowych, a słoiczek z czekoladowym deserem w środku osłodzi każdą noc. Zorganizowanie samotnie dużego przyjęcia jest zwykle bardzo dużym wyzwaniem. Zwłaszcza,że każdy z nas chce aby wszystko wyglądało i smakowało idealnie. Co zrobić gdy do przyjęcia zostało mało czasu,wszystko jest już zaplanowane, a nasze zdolności kulinarne nie należą do najlepszych? W takich chwilach z pomocą przychodzą firmy cateringowe!

Jakie przyjęcia organizujemy?

Nasza firma od lat zajmuje się przygotowywaniem cateringu na liczne przyjęcia. W swojej ofercie mamy zarówno catering eventowy skupiony na przyjęciach okolicznościowych, firmowych, plenerowych czy wystawnych bankietach jak i catering nastawiony głównie na przyjęcia weselne. Nie straszne nam są garden party, pikniki i festyny, gdzie z chęcią przygotujemy grillowane mięso, pieczone ziemniaki i kegi z zimnym piwem. Z naszą pomocą przygotowanie świąt dla całej rodziny stanie się łatwiejsze.Barszcz z uszkami, pierogi z kapustą czy domowy pasztet mogą zagościć na przyjęciu wigilijnym. Nasze potrawy przygotowywane są z prawdziwą radością. Każdy, najdrobniejszy element jest przemyślany i dopasowany do oczekiwań klienta. Staramy się wkładać w przygotowanie potraw pasję do gotowania przez co nasze menu cateringowe zdecydowanie uświetni każde przyjęcie.

Oferta na przyjęcia

Nasza oferta uzależniona jest od indywidualnych potrzeb naszego klienta. Dysponujemy zapleczem złożonym z wykwalifikowanych pracowników, przestrzenną kuchnią oraz szybką dostawą. Na czele naszej firmy cateringowej stoją ludzie wyspecjalizowani w organizacji różnego rodzaju przyjęć z wieloletnim doświadczeniem branżowym.

Poza organizacją przyjęć okolicznościowych podejmujemy się również przygotowania cateringu na przyjęcia oryginalne z nietypowymi rozwiązaniami gastronomicznym.