Obiady dla firm – zadbaj o swoich pracowników!

Kiszki marsza grają

Podobno śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, w końcu jest to pierwsze jedzenie, jakie dostarczamy naszemu organizmowi, który przez kilka ostatnich godzin pozostawał w spoczynku. Drugim w hierarchii ważności pożywieniem jest obiad. Ciepły posiłek w trakcie dnia dostarcza organizmowi energii, pomaga zachować dobry nastrój i chęć działania.

Kiedy czasu brak

Wielu z nas, większość swojego dnia spędza w pracy. Brak czasu powoduje, że nie zawsze jest kiedy przygotować jedzenie na następny dzień. Aby zagwarantować komfort swoim pracownikom i pewność, że w firmie nie będzie im niczego brakowało, warto zainteresować się zorganizowaniem cateringu, który zajmie się zapewnieniem ciepłego posiłku każdego dnia, o tej samej godzinie. Jeśli obiady dla firm to coś czego potrzebujesz, zostań z nami.

 

 

Google już o tym wie

Największe firmy na świecie doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważni są dla nich pracownicy. Google zapewnia swojemu zespołowi całkowicie darmowe obiady, Amazon, Toyota i IKEA oferują ciepły posiłek za symboliczną złotówkę, a Nokia przygotowała dla swoich pracowników karty na lunch. W Polsce właściciele korporacji coraz prężniej angażują się w trend obiadów dla firm. Nie zostawaj z tyłu, wyjdź z inicjatywą już teraz!

Wspólne życie, wspólny stół

Twoi pracownicy spędzają ze sobą 5 dni w tygodniu. Niektórzy z nich robią to od kilku lat. Ale czy poza pracą, każdy przy swoim biurku, swoim komputerze, swojej liście zadań, mają oni ze sobą coś wspólnego? Może nawet nie zdają sobie sprawy z tego, kto z nimi pracuje. Proponowane przez nas obiady dla firm zawsze przyjeżdżają o tej samej porze. Przerwa na lunch spędzona przy wspólnym, zastawionym przepysznym jedzeniem stole, jest świetnym sposobem na poznanie się, porozmawianie na tematy inne niż praca i zregenerowanie sił. Podstawą dobrego funkcjonowania zespołu są dobre relacje pomiędzy jego członkami. Wystarczy tak niewiele, a twoi podwładni będą szczęśliwi i najedzeni.

Branżę znamy od podszewki

Modern Catering usługami żywnościowymi zajmuje się od lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne podniebienia ma każdy z nas, dlatego w przygotowanych przez nas posiłkach, staramy się zawrzeć produkty, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli ktoś z Twoich pracowników ma alergię bądź nietolerancję, zadbamy o to, aby przygotowane specjalnie dla niego danie, było w pełni bezpieczne. Oferowane przez nas obiady dla firm, staną się dla twojej kadry najbardziej wyczekiwanym punktem każdego dnia. Nie każ im dłużej czekać, tylko skontaktuj się z nami, a razem wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.