Lunch do biura to propozycja przeznaczona przede wszystkim dla osób, które pracują na najwyższych obrotach, często w pozycji siedzącej, bez chwili wytchnienia

Warto jednak pamiętać, że dieta pudełkowa nie musi być nudna i monotonna, a do tego oszczędza nasz czas – jest więc idealnym rozwiązaniem problemu obiadu w biurze! Nasze dania dostarczają odpowiednią ilość składników odżywczych oraz witamin, zapewniają energię i chęci do działania. Ponadto są pyszne, przygotowane z niezwykłą dbałością. Nie musisz już tracić czasu na męczące zakupy czy samodzielne przygotowywanie posiłków.

Dzięki możliwości wyboru naszych obiadów do biura, bez obaw możesz skupić się na priorytetowych sprawach w pracy, a nasi specjaliści od żywienia zadbają o Twoją dietę. Po pożywnym posiłku każdy nabierze sił do ustalań i negocjacji, a pomysły będą się sypać jak z rękawa!

 

Catering dla Twojej firmy

Odpowiednio zbilansowane posiłki to jeden z głównych czynników zapewniających zdrowie i dobre samopoczucie. Aspekt dietetyczny odgrywa ważną rolę w życiu każdego człowieka na przeróżnych jego płaszczyznach. Jeśli nie jesteś w stanie zadbać o siebie i swoje zdrowie, na pewno Modern Catering zrobi to za Ciebie doskonale! Zaufaj cateringowi, który przygotuje dla Ciebie i Twoich współpracowników zbilansowany jadłospis i dowiezie posiłki tuż przed drzwi Twojej firmy!

O naszych posiłkach

Przy zamawianiu cateringu bierzemy pod uwagę wszystkie Wasze pomysły, ulubione smaki czy prośby. Każde zamówienie „szyjemy na miarę” i staramy się dopasować do oczekiwań klienta jak tylko możemy. Kładziemy ogromny nacisk przy doborze składników do naszych potraw. Nasz zespół kucharzy i specjalistów dba, by przygotowane przez nas kanapki, sałatki, obiady i inne posiłki były zawsze świeże, odpowiednio przygotowane i przede wszystkim smaczne.

Wiemy, jak istotny dla klienta jest wygląd potraw, które wybiera, dlatego staramy się, by przygotowane przez nas dania wyróżniały się na tle konkurencji. Oferujemy zawsze świeże składniki, idealne kompozycje smakowe, które pojawią się zawsze na czas w Twoim biurze. Nasze menu cały czas się zmienia, abyście mogli razem z nami przebyć kulinarną podróż. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy także produkty dla wegan i wegetarian.

Jeśli czujesz, że Twój lunch w pracy zawsze smakuje tak samo, jesli tyjesz lub kupujesz gotowe, niezdrowe potrawy – nasza oferta jest specjalnie dla Ciebie! Możesz jeść zdrowo, szybko i smacznie – po prostu skontaktuj się z nami!