Czasy w których żyjemy to ciągły bieg. Wieczne poszukiwania wytchnienia, ciągła gonitwa za pieniędzmi. Na nic nie możemy znaleźć czasu bo przecież zawsze jest coś do zrobienia. Żyjemy w dużych miastach, tkwimy w korkach, jesteśmy ciągle spóźnieni. Nie dbamy o siebie, co odbija się na naszym zdrowiu. Warto jednak znaleźć kompromis.

Zadbaj o odżywianie!

Należy pamiętać, że jedzenie to nasze główne paliwo do działania. Jeśli nie zaspokoimy swoich jedzeniowych potrzeb to w konsekwentni będziemy, w złym nastroju, apatyczni, bez chęci do życia co odbije się na efektywności naszej pracy. Czasem trudno znaleźć nam czas na odpowiednią ilość snu, dlatego poświecenie kilku godzin w kuchni staje się niemożliwe. Prowadzi to do tego, że jemy mało, a jeśli już to, są to posiłki o słabej jakości, bez większych wartości odżywczych.

Pyszne jedzenie dla twoich pracowników

My ze swojej strony chcemy dać Ci receptę na twoje żywieniowe problemy i pokazać Ci, że można jeść zdrowo, pełnowartościowi i smacznie. Wszystko to bez tracenie czasu na zakupy i gotowanie. Oferujemy Ci lunch box, czyli nasze pudełko smaku. Jeśli jesteś właścicielem firmy, to może warto zastanowić się nad zapewnieniem swoim pracownikom odpowiedniego posiłku. Oprócz poprawy ich nastroju, wpłynie to również na efektywność pracy jaką wykonują, gwarantujemy Ci to. Najedzony pracownik to szczęśliwy pracownik. Zastanów się nad tym bo warto!

Zawsze świeżo i smacznie

Nasze lunch boxy to gwarancja pysznych potraw, przygotowywanych codziennie ze świeżych składników. W naszych boxach, zestawiliśmy wszystkie składniki tak, aby jak najlepiej zbilansować wartości odżywcze. Czas jaki zyskujecie zamawiając nasze lunch boxy jest bezcenny, dlatego warto zainwestować w swoje zdrowie, nie ważne czy jesteś szefem firmy czy po prostu w niej pracujesz.

Nasz lunchboxowy catering będzie idealnym rozwiązaniem dla mieszkańców Krakowa na terenie, którego działamy. Wiemy jak dużo dzieje się w tym mieście i jak zajęci są jego mieszkańcy dlatego dostarczamy nasze lunch boxy pod same drzwi waszych firm, mieszkań i domów.