Każdemu pracodawcy zależy na tym, by w jego firmie panowała wyjątkowa atmosfera. Dobre relacje między pracownikami, którzy czują się przy sobie swobodnie i bezstresowo poprawiają jakość ich pracy, co przekłada się na sukces firmy.

A co najbardziej łączy ludzi? Oczywiście wspólne jedzenie i imprezy!

W ciągu ostatnich lat popularność imprez firmowych zdecydowanie rośnie, a o niektórych krążą już legendy – i to takie lubimy najbardziej! Nasza firma wychodzi z inicjatywą i bierze na siebie odpowiedzialność organizowania wydarzeń, które integrują pracowników i wpływają na ich wzajemną życzliwość w pracy. Oferujemy aranżację niezapomnianych imprez firmowych na terenie Krakowa.

Zalety imprez firmowych

Imprezy firmowe to doskonały sposób na zacieśnianie więzi między pracownikami, dlatego warto je co jakiś czas urządzać – przynosi to korzyści nie tylko im, ale całej firmie. Kiedy spotykają się w swoim gronie mają okazję swobodnie porozmawiać na różne tematy, które nie są związane tylko z pracą. Jeśli poznają się bliżej, owocuje to lepszą współpracą i zrozumieniem. Wspólna zabawa i pyszne jedzenie to zawsze dobry pomysł!

Takie eventy to także okazja do odprężenia się i chwilowego zapomnienia o natłoku obowiązków i stresu. A zrelaksowany pracownik, to przecież lepszy pracownik.

Organizowanie imprez branżowych może wpłynąć także na nawiązanie nowych relacji biznesowych. Powierzenie ich aranżacji profesjonalistom zwiększa szansę na ocieplenie wizerunku firmy i wzrost jej znaczenia w oczach potencjalnych wspólników, a także konkurencji.

Co oferujemy?

Specjalizujemy się w przygotowywaniu bankietów, przyjęć i firmowych konferencji. Nasz zespół to ludzie z pasją, którzy zadbają o wszystkie szczegóły – od kwiatów na stole, do smaku każdego składnika dań, które dla Was przygotowujemy. Niestraszne nam wyzwania i nietypowe zlecenia – w końcu jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy też razem pracują. Najlepiej wiemy więc, jak odpowiadać na wymagania naszych klientów, rozumiemy bowiem ich potrzeby jak mało kto.

Nasz catering spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających – rozbudowane menu i kucharze, którzy potrafią wyczarować cuda na patelni i rozpieścić najbardziej wybredne podniebienia. Ich praca jest ich pasją… bo czyją pasją nie jest dobre jedzenie?
Są gotowi, by przygotować ekskluzywne lunche, upiec świeże, pachnące ciasteczka, albo ciekawe przekąski. Przy nich nikt nie pozostanie głodny. Nieważne, czy trafiamy na miłośników słodkiego, czy słonego – oni potrafią stworzyć na talerzu niezapomniane kombinacje smaków, które na pewno pozostaną w pamięci wszystkich pracowników, jako zwieńczenie szampańskiej zabawy, którą im zafundujemy.

W zależności od rodzaju eventu jaki planujesz zorganizować, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi ofertami naszych usług cateringowych i do kontaktu telefonicznego.