Wielkanoc to szczególny czas dla wszystkich chrześcijan

To moment na zadumę, refleksję i spędzanie czasu z najbliższymi. Obchody zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, poprzedzone są postem trwającym 40 dni. W tym czasie w Kościele Katolickim przypomina się wszystko to, co miało miejsce zanim Chrystus zmartwychwstał. Post nieodzownie związany jest z jedzeniem, dlatego święta Wielkanocne to czas, w którym naprawdę dużą uwagę przykładamy do tego co spożywamy.

Wielkanoc – czas z rodziną

Wiemy, że święta Wielkanocne dla niektórych to jedyna okazja na spotkanie się z bliskimi. Ten specjalny czas sprzyja zacieśnianiu rodzinnych relacji. Może być również impulsem do pojednania. Tym samym rozumiemy, że nie chcecie tracić tego bezcennego czasu na gotowanie. Poświećcie okres świąteczny na bycie z bliskimi i nie martwcie się o jedzenie. My zajmiemy się wszystkim za Was. Zorganizujemy cały catering Wielkanocny. A jeśli trzeba, dowieziemy go prosto pod Wasze drzwi.

W naszej ofercie

U nas możecie zamówić catering wielkanocny kraków. Zapewniamy was, że jedzenie będzie smaczne, a zarazem tradycyjne. My ze swojej strony szczególnie zadbaliśmy o to, aby catering wielkanocny kraków zadowolił nawet najwybredniejszych smakoszy. Wszystko to co święcimy w swoich koszyczkach w Wielką Sobotę będą mogli państwo znaleźć na waszych stołach za pośrednictwem naszego cateringu. Zimna płyta jaką oferujemy to połączenie tradycji z nowoczesnością.

Przygotowaliśmy dla was szereg rożnych wędlin oraz kiełbas. Na talerzach pojawią się także faszerowane jajka i pasztety, a wszystko to w towarzystwie pysznych sosów. Całość dopełniają tradycyjne Wielkanocne zupy. Nasz catering to gwarancja smacznych świąt. A jeśli jedzenie jest dobre to nastroje rzecz jasna też. Dajcie sobie pomóc i zaufajcie nam. Mamy doświadczenie w cateringu.

Możemy was zapewnić, że jeśli odpowiednio wcześnie zamówicie nasz catering wielkanocny to wszystko będzie gotowe na czas. Koniecznie sprawdźcie co przygotowaliśmy dla was na 2019 rok.