Bierzesz ślub? Wspaniale, cieszymy się razem z Tobą!

Rozumiemy, że czeka Cię teraz masa przygotowań i wyborów; rozpoczynając od sukni ślubnej dla Panny Młodej, a kończąc na wyborze cateringu i menu na wesele. Dobór odpowiednich potraw to trudna sprawa, w której warto zaufać fachowcom. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci w tej nerwowej bieganinie i zapewni, że goście dostaną najlepsze posiłki jakie kiedykolwiek jedli, to nie zastanawiaj się długo i zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Pomoc profesjonalnego zespołu przy organizacji taki dużego przedsięwzięcia jakim jest wesele, może okazać się niezastąpiona. Obawiasz się, że w tym przedślubnym szale zapomnisz poinformować nas o jakimś alergiku, który obecny będzie wśród weselnych gości? Spokojnie, przypilnujemy, aby menu uwzględniało wszystkie indywidualne preferencje oraz alergie i nietolerancje. Tak samo w sytuacji, kiedy ktoś jest wegetarianinem lub weganinem. Jesteśmy gotowi na każde kuchenne wyzwanie. Załatwianie z nami taki wyjątków jest łatwiejsze niż myślisz, wystarczy tylko, że przy zamówieniu zaznaczysz wszystkie ewentualności i uwzględnienia, na które mamy zwrócić szczególną uwagę, a resztą zajmiemy się my. W Modern masz gwarancję, że catering będzie bezpieczny, świeży i smaczny. Wiemy jak działać, robimy to od dawna.

 

 

Najpierw jedzą oczy

Wesele to długa impreza, bawimy się w końcu do białego rana. Goście muszą mieć siłę na tańce przez kilka godzin, dlatego tak ważne jest stworzenie menu, które spełni ich oczekiwania. Będzie pięknie i smacznie. Oprócz smaku, który oczywiście gra pierwsze skrzypce na tym koncercie, niezwykle ważna jest również prezentacja przygotowanych potraw. Nasi kucharze kochają przygotowywać dla Was posiłki, a spod ich rąk wychodzą czyste dzieła sztuki w wersji jadalnej. Każdy stolik przygotowany będzie z najwyższą dbałością o szczegóły. Opowiedz nam jakie wesele Ci się marzy, a razem na pewno dobierzemy odpowiednią estetykę dla potraw, które pojawią się na stołach Twojej rodziny i przyjaciół. Obejrzyj zdjęcia na naszej stronie i zobacz jakie cuda jesteśmy w stanie wyczarować.

Kto pyta nie błądzi

Dalej masz wątpliwości i pytania? Doskonale to rozumiemy, planujemy przecież jeden z Twoich najważniejszych dni w życiu. Skontaktuj się z Jagodą, która odpowiedzialna jest za organizację cateringów weselnych. Ona odpowie Ci na wszystkie nieścisłości, które pojawiły się w Twojej głowie. Pozwól nam zaopiekować się Twoim wielkim dniem. Będzie co ma być, ale przynajmniej wszyscy będą najedzeni.