Zdajemy sobie sprawę, że Komunia Święta to bardzo ważny moment zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców

Dlatego warto zastanowić się, czy nie skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy w ten wyjątkowy czas odciążą rodzinę ze stresujących przygotowań w kuchni. Jako firma cateringowa z Krakowa proponujemy przygotowanie kompleksowego menu – od przystawek, aż do deserów, z napojami włącznie.

Bierzemy pod uwagę wytyczne klientów – niektórzy chcą, by to święto miało tradycyjny charakter i stawiają także na tradycję w menu (wybierając np. rosół), jeszcze inni chcą spróbować czegoś nowego. Jesteśmy jednak profesjonalistami i poradzimy sobie z każdym wyzwaniem.

 

Wybór menu cateringu na przyjęcie komunijne

Menu należy dobrać odpowiednio do zaproszonych gości – wziąć pod uwagę ich preferencje, a także potencjalne alergie pokarmowe i nietolerancje niektórych składników. Na szczęście z Modernem to nie problem – przygotujemy catering bezpieczny i odpowiedni dla każdego. Wystarczy, że w zamówieniu zaznaczysz ograniczenia żywieniowe, alergie lub preferowane diety, a my zajmiemy się resztą.

Ponadto nasza firma zawsze stara się, aby menu zawsze zawierało świeże oraz sezonowe produkty, które zachwycą wszystkich gości i uczynią dzień I Komunii Świętej jeszcze bardziej wyjątkowym i godnym zapamiętania.

Catering na komunię a długość przyjęcia

W zależności od tego, jak długo potrwa Twoje przyjęcie, należy przygotować odpowiednią ilość i rodzaj potraw. Zazwyczaj catering na przyjęciu komunijnym obejmuje wykwintny obiad i smaczny deser, który na pewno przypadnie do gustu najmłodszym. Jeśli jednak planujemy dłuższe spotkanie rodzinne – w końcu to wyjątkowe święto to okazja do nadrobienia rodzinnych zaległości – możemy zdecydować się także na kolację.

Całkowity koszt cateringu zależy od ilości potraw – warto zadzwonić do nas i opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach wobec tego wyjątkowego dnia. Chcemy, by cała rodzina była zadowolona… i najedzona!

Nasza firma kocha wyzwania i chętnie się ich podejmuje! Opowiedz nam o swoim wydarzeniu, a my zrobimy wszystko, by sprostać Twoim oczekiwaniom, a nawet Cię zaskoczyć. Wyważone połączenie elegancji, znakomitych walorów smakowych i estetycznych oraz pasja do gotowania i pomysłowe kompozycje – to Modern Catering Kraków!