Catering komunijny w Krakowie

Maj to okres najpiękniejszego rozkwitu przyrody

Drzewa stają się bardziej zielone, a wielobarwne kwiaty rozkwitają i kuszą swoim wdziękiem. Wraz z nadejściem tego miesiąca, gdy oznaki później wiosny otaczają nas z każdej strony w licznych miejscach odbywają się przyjęcia komunijne.

Komunia to ważne wydarzenie w życiu dziecka i rodziny. Na przyjęciu spotykają się dawno niewidziani krewni i świętują przyjęcie sakramentu świętego. Warto więc ugościć ich w gustowny sposób. Przyjęcie komunijne ze względu na okoliczności powinno mieć elegancki charakter i być rozplanowane w sposób przemyślany. Gorączkowe przygotowania na ostatnią chwilę kupowanie produktów czy obmyślanie potraw zdecydowanie zepsują nastrój imprezy. Dlatego też warto zaplanować ją ze znacznym wyprzedzeniem, aby wszystko odbyło się zgodnie z wizją naszego przyjęcia.

Organizacja przyjęcia komunijnego

Wybór miejsca uroczystości powinien być uzależniony od gustu organizatorów. Przyjęcia komunijne w restauracjach cieszą się dużym powodzeniem, jednak nie zawsze istnieje taka możliwość i przyjęcia organizowane są w domowym zaciszu. W takim wypadku przygotowanie poczęstunku oraz obiadu na przyjęcie dla całej rodziny jest dla organizatorów nie lada wyzwaniem. Komunia jest wydarzeniem w życiu, które powinno świętować się wspólnie z dzieckiem i poświęcić mu jak najwięcej uwagi. Pamiętajmy,że przyjęcie to organizujemy właśnie na cześć przystępującego do komunii dziecka. Po co więc zadręczać się gotowaniem, kiedy na rynku dostępne są oferty firm cateringowych, które chętnie przyjdą w takich chwilach z pomocą.

Co oferujemy w ramach cateringu komunijnego?

catering komunijny kraków (1)

Nasza firma zajmuje się organizacją cateringu komunijnego na terenie Krakowa. Mamy długoletnie doświadczenie w przygotowywaniu tego typu przyjęć okolicznościowych. W ramach organizowana cateringu na przyjęcie zapewniamy kwiatowe dekoracje, oraz jeśli jest potrzeba obsługę kelnerską.

Lista potraw ustalana jest wspólnie i obejmuje różnorakie zapotrzebowanie na dania tak by nasza oferta w pełni odpowiadała potrzebom klienta. Nasza firma cateringowa to zespół ludzi z pasją, którzy dbają o każdy detal estetyczny i smakowy przygotowywanych potraw. Nasi kucharze są gotowi by przygotować zarówno dania ekskluzywne, oryginalne jak i proste potrawy, które trafią w gust każdego niejadka. Nie straszne są im potrawy kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, oraz dania skierowana głównie do młodszych uczestników przyjęcia. Jako młodzi ludzie rozumiemy jak ważne jest przygotowanie przyjęć rodzinnych. To one jako jedne z nielicznych okazji pozwalają nam spotkać się w gronie bliskich osób.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofertowymi naszej firmy i do kontaktu.