Miejsca

ogrody Muzeum Archeologicznego

Kraków, ul. Poselska 3

„W okresie letnim (od maja do września) Muzeum udostępnia swoje ogrody (wejście od ul. Poselskiej 3) na organizację imprez, także dla większej ilości uczestników (do 500 osób). Położenie w centrum Starego Miasta (w pobliżu drogi królewskiej), sama architektura ogrodów, a także jedyny w swym rodzaju widok na Wawel sprawiają, że w miejscu tym panuje niepowtarzalna atmosfera.”


 

Muzeum Lotnictwa w Krakowie, Catering

Kraków, al. Jana Pawła II 39

Nowy budynek, obiekt o kubaturze netto 23.250 m3, powierzchni użytkowej 3 378 m2, ma ponad 11 metrów wysokości, jedną kondygnację podziemną i trzy nadziemne. Gmach, z lotu ptaka, przypomina formą wirujące śmigło. Jest to jeden z najnowocześniejszych, najbardziej ekspresyjnych w swej bryle, stworzony od podstaw, obiekt muzealny w Polsce.

Oferta specjalistyczna Gmachu Głównego obejmie m.in.: konferencje i seminaria, promocje wydawnicze, pokazy i prezentacje, imprezy integracyjne."klub muzyczny Pauza

Kraków, ul. Floriańska 18

„PAUZA - starannie ukryta na pierwszym piętrze, jest doskonałym miejscem do spędzania czasu i spotkań ze znajomymi, choć odnalezienie jej jest już samo w sobie nagrodą. Pauza mieści się na pierwszym piętrze stylowej XIX wiecznej kamienicy przy ul. Floriańskiej 18 w Krakowie.

Trzy sale, z czego w 2 regularnie prezentowane są wystawy fotografii, pomieścić mogą nawet 300 osób. Zwykle, jeżeli już ktoś tu dotrze, zostaje. Subtelne oświetlenie, minimalistyczny wystrój wnętrza, doskonała muzyka oraz regularne wystawy fotografii. To wszystko razem tworzy właśnie kombinację, która sprawia, że Pauza jest jednym z najbardziej cenionych miejsc w Krakowie.”klub muzyczny Forty Kleparz

Kraków, ul. Kamienna 2-4

„Niepowtarzalna atmosfera zabytkowego wnętrza starej fortecy połączona z nowoczesnym designem sprawia, że Forty Kleparz to miejsce wyjątkowe. Takie też są imprezy tu organizowane. Zarówno duży bankiet firmowy na 500 osób, jak i przyjęcie weselne na 200 osób czy kameralne urodziny w specjalnie do tego przeznaczonej salce VIP – każda z tych imprez jest niezapomniana. W każdej z sześciu sal może siedzieć przy okrągłych stolikach do 40 osób, dodatkowe 40 osób w VIP roomie, dzięki czemu jest to jeden z nielicznych lokali w Krakowie, gdzie można zorganizować zasiadaną kolację połączoną z zabawą na obszernym parkiecie dla 250 gości.

Każda z sal dysponuje profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, sala taneczna/koncertowa – sceną i sprzętem DJ’skim. Dwa w pełni wyposażone bary zapewniają klubową atmosferę, a bezpośrednie sąsiedztwo węzła komunikacyjnego i parking strzeżony na ponad 50 samochodów – całkowity brak problemów z dojazdem.”

 
Catering Kraków
© MODERN CATERING KRAKÓW      |      Żółkiewskiego 26, 31-539 Kraków      |      tel.: +48 12 307 57 45, +48 509 675 745
Catering Kraków