catering
eventowy
zobacz galerię

Lubimy, gdy się dzieje! Catering eventowy to nasza specjalność. Na słodko, na słono, na zimno i na ciepło. Od garden party po konferencje na 1000 osób. W Krakowie i poza nim. Czegokolwiek potrzebujesz – jesteśmy gotowi!

01

bankiety
zobacz galerię
02

gala
dinner
zobacz galerię

Eleganckie zasiadane przyjęcia niosą ze sobą spore oczekiwania gości. Jesteśmy na to przygotowani i dbamy o każdy szczegół – od pięknej, eleganckiej zastawy, przez profesjonalną obsługę, po najwyższy poziom serwowanych dań. To będzie wspaniały wieczór!

03

konferencje
zobacz galerię

Pyszne i świeże konferencyjne lunche – to marzenie każdego uczestnika konferencji! Zdajemy sobie sprawę, że są głodni nie tylko wiedzy! Zadbamy o różnorodność smaków i sprawne wydawanie posiłków.

04

pikniki
firmowe
zobacz galerię

Uwielbiasz przyjęcia w plenerze? My też! Z przyjemnością zadbamy o kulinarną stronę Twojego garden party, pikniku dla pracowników czy festynu.

05

przyjęcia
świąteczne
zobacz galerię

Każdego roku ze śpiewem na ustach lepimy tysiące uszek z grzybami i gotujemy litry wspaniałego barszczu. Dbamy także o elegancką oprawę kolacji. Dopieszczając każdy szczegół na stole, tworzymy magiczny, świąteczny nastrój.

06

skonataktuj się
z nami

Ewelina Bereza
Paweł Bereza
zaufali nam: